Teknoloji

Üretkenliği Zirveye Taşıyan Grafik Tablet Modelleri!

Üretkenliği Zirveye Taşıyan Grafik Tablet Modelleri! Hem profesyonellerin hem de yeni başlayanların gönül rahatlığıyla kullanabileceği grafik tablet modellerini sizlerle paylaşacağız.

Üretkenliği Zirveye Taşıyan Grafik Tablet Modelleri! Bu yazımızda grafik tablet modellerini sizler için ele aldık. İşte merak edilen detaylar yazımızda..

ViewSonic WoodPad 7 Modeli

Bu grafik tablet modeli özelliklerle, kullanıma yeni başlayanlar ile öğrenciler ve eğitmenleri için tavsiye edilmektedir. Profesyonel tasarımcılık yolunda ilerlemek isteyenler adına temel seviyedeki tüm ihtiyaçları karşılayabilecek çok yönlü bir modeldir. Ekran boyutu yedi inç olan tablet, hem tasarım hem de çizimler için yeterli alana sahip bulunmaktadır. Tabletin şu görünümünün yanında aynı zamanda minimalist ve de ince yapısı olması, hem ofiste hem evde hem kafede hem de uzaktan eğitimle alakalı her işte kullanılabilmektedir.

Tablet, hem yenilenebilir hem de hafif bambudan tasarlanmıştır. Ayrıca oldukça doğal bir kullanım hissiyatı da uyandırmaktadır. Sisteminde yer alan tak çalıştır özelliği ile de, herhangi bir sürücüye gerek duyulmadan kolayca kullanılabilmektedir. Kaleminin ucu ise yüz elli bin dokunuşa dayanıklıdır. Ayrıca üç adet yedek kalemi de bulunmaktadır. Sisteminde hem Photoshop hem de Illustrator ile uyumlu WoodPad 7 de yer almaktadır.

Huion H610 Pro V2 Modeli

Bu model, hem Windows hem de Mac işletim sistemi yanı sıra Android ve iOS gibi mobil işletim sistemleriyle de uyumlu çalışabilmektedir. İşlevsel özelliği yüksek bir grafik tablet modelidir. Android veya ios gibi mobil sistemlerle gerçekleştirilen uyumu neticesinde hem telefon hem de tabletler de kullanılabilmektedir. Bu modelin kalemi pilsiz de çalışabilmektedir. Çizim sırasında ise istenmeyen kesintiler yaşanmamaktadır.

Kalem yapısında ise ± 60 seviyesinde doğal eğim tanıma özelliği bulunmaktadır. Bu sayede, kalem hangi açıdan ve nasıl tutulursa tutulsun, bir sorun teşkil etmemektedir. Ayrıca kalemin üstünde iki tane özelleştirilebilen düğme de bulunmaktadır. Bu da işlevini arttırmaya yaramaktadır. Sekiz bin yüz doksan iki derecelik bir basınç seviyesine sahiptir. Ayrıca çözünürlüğü de oldukça yüksektir. Rapor hızı ve algılama yüksekliğiyle olağanüstü seviyelerde hassasiyete sahiptir.

Wacom Intuos Pro Modeli

Bu model sayesinde sektörün profesyonel standartları belirlenmektedir. Kalite ile güvenirliğini ispatlamış markalardan biridir. Üst düzey grafik tablet modellerinden biri olan Wacom Intuos Pro model, profesyoneller tarafından oldukça yoğun olarak tercih edilmektedir. Başta basınç seviyesi olmak üzere, doğal eğilim algılaması gibi özellikleri, tamamıyla profesyonel ihtiyaçlar göz önüne alınarak tasarlanmaktadır. Kaleminin üstünde tam sekiz tane özelleştirilebilen tuşu ve dokunmatik halkası bulunmaktadır. Bu da, üretkenliği zirveye taşımaktadır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu