Burçlar

Balık Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Balık Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Balık burcu, 20 Şubat ile 20 Mart tarihleri arasında doğan su grubunda olan kişilerdir. Balık burcu özellikleri olarak sanatsal kişiliği, duygusallığı ve uysallığı gösterilmektedir. Genellikle bu durum kişiyi özgüvensiz bir hale sokabilmektedir. Sosyal çevre onun için korkunç ve ürkütücü olarak gözükmektedirler. Çevresinden inandırmaya ve desteğe ihtiyaç duymaktadırlar.

Balık Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Dış etkenlerden çabuk etkilenmektedirler. Hayal dünyası fazla gelişmişlerdir. Gün içerisinde genellikle hayal dünyasında yaşamaktadırlar. Ciddi, mantıksal ve gerçekçi davranmazlar. Her zaman vicdan sahibi ve merhametlidir. Olumsuz olaylara karşı mantığından daha çok duygusal düşünme eğilimlerindedir. Hem balım burcu erkeği hem balık burcu kadı aşk hayatında sadıklardır.

Balık Burcu Fiziksel Özellikleri

Kişilerdeki fiziksel özellikler her ne kadar doğum haritasına bağlı olsa da genel balık burcu fiziksel özellikleri sıraladık. Bu kişiler genellikle minyonlardır. Kol ve bacak boyu kısadır. Koyu kahverengi gözler, soluk veya esmer tenli, derin bakan gözlere sahiptir. Duygusallığı ön planda olduğundan dolayı çevresinde hemen hemen her olaya ağlamaktadırlar. Vücudu kilo almaya oldukça müsaittir.

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadını özellikleri içerisinde en belirgini ise empatidir. Çevresindeki her olaya empati yeteneklerini kullanmaktadır. Karşı tarafa karşı vicdanlı ve değerli şekilde davranmaktadırlar. Ailesinin, yakın arkadaşlarının veya partnerinin davranışlarından çok çabuk etkilenebilmektedir. Olumsuz düşünce ve negatif enerjilerinden etkilenerek duygusallaşmaktadırlar. İlişkilerinde kavgadan uzak ve huzurlu bir ortam aramamaktadır. Aşk hayatında mantığını geri planda tutarak duygusal olarak yaklaşmaktadırlar.

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu erkeği özellikleri arasında uysallık, romantiklik ve duygusallık başta gelmektedir. Arkadaşlık ilişkilerinde çok fedakar bir yapıya sahiptir. Aşk hayatında bu özellikleri sizi mutluluğa götürmektedir. Balık burcu erkeğinin yanında kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Ancak eşinden sürekli ilgi beklemektedir. Verdiği değerin karşılığını alamadığında karamsar ve ağlamaklı hale dönüşmektedirler.

Onun enerjisi ve ince düşünce yapısı sayesinde değerli olduğunuzu bilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde yakın çevresinde değer bilen, sakin ve hayatı seven kişilerden oluşmaktadır. Hayalperest bir kişiliği sahiptirler. Genellikle kendilerini sıkmayacak ve sanat ağırlıklı işleri yapma eğilimindedirler. Hayatlarının rutine dönüşmelerinden korkmaktadırlar.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu