Güzellik

Saç Bakımlarına Ne Kadar Harcıyorlar

Ünlü bayanlar her zaman saçlarına büyük bütçe ayırırlar. Saç kesimleri güzel ve gösterişli olması için büyük masraflar ayırırlar. Ünlüler saç bakımlarına ne kadar harcıyorlar ve nasıl bakım yapıyorlar. Saçlarına ödediği miktarlar ile yıldızlar kendilerine ayrı bir hava sağlıyor. Saç kesimleri güzel olduğu sürece kendilerine güvenleri artıyor ve hayranlarının her zaman beğenisini kazanıyorlar. Saç kesimleri yüzü iyi gösteren en güzel modellerdir.

Saç Bakımlarına Ne Kadar Harcıyorlar
Saç Bakımlarına Ne Kadar Harcıyorlar

Büyük Miktarlarla Ünlüler Saç Bakımlarına Ne Kadar Harcıyorlar

Gwyneth Paltrow :Paltow özellikle sarı sağlıklı saçları ile her zaman beğenilen kadınlar arasında yer alır. David Babaii uzmanı kendisinden kesim, boya ve röfle için 650 dolar alıyor. Ünlüler saç bakımlarına ne kadar harcıyorlar ve nasıl saçlarını harika gösteriyorlar.

Reese Witherspoon: Dalgalı saçları ve güzelliği ile dikkatleri çeken oyuncu ise 700 dolar bütçesini saçlarına ayırıyor. Lorri Goddard-Clark ile çalışıyor ve Los Angeles’da saçlarını yaptırıyor.

Jennifer Lopez: Bal rengi saçları ona ayrı bir hava katıyor. Küba doğumlu Oribe, Lopez’in saçlarını yaparak kendisinden 750 dolar alıyor.

Saç Bakımlarına Ne Kadar Harcıyorlar
Saç Bakımlarına Ne Kadar Harcıyorlar

Jennifer Aniston: Sağlıklı saçları ve güzelliği ile gözleri dolduruyor. Saçlarına ayırdığı miktar 920 dolardır. Beverly Hills’de Chris McMillan saçlarına şekil veriyor.

Anne Hathaway: Ted Gibson’la çalışan ünlü yıldız saçları için 1200 dolar harcıyor.

Rihanna: Saç renklerinde her kesimi deneyen yıldız 2000 doları gözden çıkarmış durumda. Ursula Stephen ile çalışarak güzelliğine güzellik katıyor.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bakırköy ‘ de arkadaşımın babası kuaför . Bazen bende arkadaşımın yanına yardım etmeye gidiyorum , tahmin edemeyeceğiniz kadar ücretler ödeniyor saç bakımı için . Düzenli olarak yaptırdığınızda sağlıklı saçlara sahip oluyorsunuz ama bu kadar yüksek meblalarda olmamalı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu