Dekorasyon

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

Her insan farklı yaşam kapasitesine ve bu kapasiteye bağlı olarak yaşam alanına sahiptir. Bu yaşam alanları, kişi sayısına ve maddi güce göre farklılık gösterir. Özellikle metrekare olarak küçük bir evde yaşam sürdüren insanların yaşam alanlarını daha fonksiyonel ve estetik hale getirmek için yapması gereken uygulama biçimi küçük ev dekorasyonu yapmaktır.

Küçük Ev Dekorasyonu
Küçük Ev Dekorasyonu

Buna göre küçük ev dekorasyonunda genel olarak yapılan öneriler abartılı mobilya sayısı ve büyüklüğüdür. Evin metrekaresine ve oturum alanına uygun olarak seçilen eşyalar evlerin daha rahat ve ferah göstermektedir.

Dolap ve konsol yerine tabandan tavana kadar çok gözlü modüler mobilya tercihi yapılmalı. Fonksiyonel sandıklı kanepe, bazalı yatak ve açık renkte duvar boyası küçük evlerden en uygun dekorasyondur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bir mimar olarak ev dekarasyonları ile haşir neşirim. Evin estetik ve isteğe bağlı ya modern ya da klasik durması lazım ikisi bir arada yürütülemiyor malesef baya bir kargaşa olmasına sebep olabiliyor ama tabi bu tercih meselesi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu