Güzellik

Yaz Ruhunun En Güzel Yansıması: Çiçekli Elbise

Yaz mevsimi canlanma, renklenme mevsimi aynı zamanda. Kış boyunca giydiğimiz ağır, koyu renk giysileri bir kenara atıp rengarenk, incecik cıvıl cıvıl kıyafetlerimizle yaz ruhunu sonuna kadar yaşayabiliriz. Sezonun öne çıkan trendlerinden biri çiçekler. Dolayısıyla çiçekli elbise bu yaz en çok giyeceğimiz şeylerden biri.

Rengarenk Çiçekli Elbise Modelleri İle Neşeli Bir Yaz!

İnsanların giydikleri kıyafetlerin ruh hallerine direkt olarak etki yaptığı bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek. Rengarenk çiçekli elbiseler ile neşe dolu bir yaz geçireceğiz! Markalar 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında her rengin kullanıldığı harika çiçekli elbise modellerine geniş yer ayırmışlar. Mini, maxi ya da ara boylardaki bu elbiselerden biri mutlaka tam size göre! Yazlık gardırobunuzu çiçekli elbise şıklığından ve neşesinden mahrum bırakırsanız pişman olabilirsiniz, bizden söylemesi.

Çiçekli elbise kombinleri yaparken tek renk ayakkabı ve çantalar seçmeye özen göstermeniz renk ve desen karmaşasına düşerek kötü bir görüntü sergilemenizi engelleyecektir. Her renkle uyum sağlayan siyah ya da beyaz ayakkabı-çanta kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ya da elbisenizin desenleri içerisinde yer alan renklerden birinde ayakkabı-çanta da tercih etmeniz mümkün. Örneğin kırmızı çiçekli bir elbiseyi kırmızı ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Yazlık alışverişinizi yaparken çiçekli elbise modellerine de mutlaka göz gezdirin. Aksi takdirde sokaklarda herkes çiçekli elbiseleri ile salına salına gezerken siz yalnızca kenardan onları izlemekle yetinmek zorunda kalabilirsiniz, bizden söylemesi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu