Güzellik

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Kremler

Kuru ciltli kişiler için nemlendirici kremler olmazsa olmazdır. Kuru cilde sahip olan insanların kullanması da gereken önemli bir detaydır.  Kuru cilde sahip olan insanlar sivilceler konusunda şanslıdırlar fakat daha çabuk yaşlanıp kırışmalar oluşmasında kuru ciltli insanlar da daha çok görülür.

Özellikle çok sıcak ve çok soğuktan çabuk etkilenen kuru ciltler önem verilmediğinde kuruyarak yıpranırlar. Kuru cilde sahip insanların nemlendirici krem kullanmaları öneminden daha çok zorundalık olarak görmek daha iyi olur.

Kurumuş bir cilt kurur ve çatlar, bunlardan sonra kötü bir görüntü bırakır ve sizin daha yaşlı görünmenize neden olmaktadır. Cildinizin önemi çok büyüktür. Gelin şimdi sizlere bazı nemlendirici kremlerden bahsedeyim.

Nuxe Aroma Vaillance

Nuxe Aroma Vaillance Nemlendirici Krem

Kuru ve çok kuru ciltler için kullanılmaktadır. Kurumuş ciltteki kırışıklıklar ve yıpranmaları azaltarak eski görünümünüze kavuşursunuz. Cildi besleyen ve onaran bir özelliği vardır.

İçerisindeki son derece yararlı maddeler ile cildinizdeki kırışıklıkları onarmaya yarayan çok iyi bir kremdir. Cilde serinlik hissi sunar ve yağlanmayı etkiler.

03

Şehir de yaşama koşullarının neden olduğu yüzdeki pul pul dökülmeler yaşandığı ve kızarmalar olduğu görülmüştür. Dökülmelerin yaşandığı bu bölgelere ekstra olarak bakım yapılması gerekir ve kaliteli nemlendirici kremler kullanması gerekmektedir. Böylelikle ciltteki canlı görünümü de korumuş olursunuz.

Bepanthol cilt bakım kremi ile yüzlerdeki dökülmeler, kırışıklıklar ve boşlukları bu nemlendirici krem ile birlikte azaltmaya çalışılmaktadır. İçerisinde bulundurduğu çeşitli vitaminler ile cildi sağlıklı bir şekilde nemlendirir ve cilt bariyerini dışarıdan gelecek tehlikelerden de korumaktadır.

Yumuşak bir yapısı bulunan bu kremin cilde sürüldükten sonraki emilimi de hızlı olur ve cilde serinlik hissini verirken yağlılıkta bırakmaz.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu