Güzellik

Kot Gömlek İle Dozunda Asi Kombinler

Kot Gömlek İle Dozunda Asi Kombinler

2015 ilkbahar-yaz sezonunun öne çıkan trendlerinden biri denim yani kot kumaşı. Kot kumaşından yapılan her şey gibi kot gömlekler de çok trend bu yaz. Kot kumaşının doğasında olan asi görünüm gömleklerde de kendini gösteriyor. Dozunda asi havalı kombinler yapmak için kot gömlek modellerinden faydalanabilirsiniz.

Kot Gömlek Her Şeyle Kombinlenebiliyor

Kot gömlek her şeyle kombinlenebildiği için gardıroplarınızın kurtarıcı parçalarından biri olacak. Etek, şort ve pantolonların yanı sıra taytlarla da kombinleyebileceğiniz kot gömlekler ile hem sezonun modasına uygun hem de çok şık ve özgün görünebilirsiniz.

Özellikle kot pantolon ile kot gömlek kombinleri her zaman her yerde giyebileceğiniz kıyafetler. Günlük hayatınızda bu kombinleri babet, sandalet ya da spor ayakkabılarla tamamlayarak şıklığın yanı sıra rahatlığı da ön planda tutar şekilde giyinebilirsiniz.

Bu arada markalar koleksiyonlarında hem uzun hem de kısa kollu kot gömlek modellerine yer vermişler. Dolayısıyla istediğiniz modeller arasından seçim yapmakta özgürsünüz. Uzun kollu modelleri kollarını kıvırarak giymenin çok trend olduklarını da ekleyelim. Hele de şortlar ile uzun kollu kot gömlekleri kıvrık kollu şekilde giymeniz sezonun en hoş görünen kadınlarından biri olmanızı garantileyecektir.2015 yazında maskülen tarzda giyinmenin de çok moda olduğunu ve maskülen kombinler için kot gömleklerin çok uygun hatta vazgeçilmez olduğunu da hatırlatıp gardırobunuza mutlaka birkaç kot gömlek katmanızın iyi olacağınız söyleyerek bitirelim yazımızı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu