Moda

Kısa Boylular İçin Giyim Önerileri

Kısa boylular için giyim önerileri nedir? Daha uzun ve fit görüneceğiniz model ve kıyafet seçimleri nasıl olacak?

Kısa boylular iççin giyim önerileri arasına neler var? İşte sizin için pek çok model ve parça önerisi. Kombin etmeden önce, tamamen şık bir giyim ortaya çıkaracağınızdan da emin olarak seçim yapabilirsiniz. İşte sizin için giyim önerileri…

Uzun Paçalı Pantolonlar

Boyunuzu uzun mu göstermek istiyorsunuz? Bunun için akla gelen ilk öneri, paçaların uzun olması olacak. Mümkün olduğunca kişinin uzun paça tercih etmesi önerilir. Kadınlar için pantolon modelinin İspanyol paça olarak tercih edilmesi durumunda, direkt olarak uygulama çok daha şık olacaktır. Ancak bunun dışında erkeklerde de bol paça pantolonlarda, özellikle kumaş pantolonlarda uzun modellerden seçim yapmak avantajlıdır.

Yüksek Bel Pantolonlar

Boyunuzu uzun göstermenin bir diğer yolu kısa boylulara özel pantolon seçimi için yüksek bel modellerin tercih edilmesi. Yüksek bel olduğunda, severek kullanabileceğiniz aynı zamanda belinizi de ince gösterecek olan seçeneklerin sizlere sunulması sağlanıyor. Bunu göz önünde bulundurup yüksek bel pantolonlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Uzun Etekler

Kadınların daha uzun gözükmesini sağlayan kombin önerileri arasında etekler de olacak. Uzun etekler sayesinde, boyunuzun daha uzun gözükmesi mümkün. Altına giydiğiniz topuklu ayakkabılar ile mümkün olduğunca hem uzun gözükecek hem de direkt olarak daha iyi hissedeceksiniz. Uzun eteklerin de yine aynı şekilde yüksek bel olmasına özen göstermeniz avantaj elde etmenizi sağlayacaktır.

Gizli Topuklu Ayakkabılar

Topuklu ayakkabı modelleri için gizli topuklu ayakkabı modelleri de ilk olarak öneriliyor. Bu modeller sayesinde direkt olarak kendinizi daha iyi hissedeceğiniz, çok dikkat çekmeyen uzun gösteren ayakkabı seçmiş olacaksınız. Hem şık hem de rahat bir kombin ile günlük kullanım daha rahat olabilir.

Croplar

Üst bölümün, bel kısmının kısa olması, bacak boyunun uzun gözükmesini sağlar. Bunun için de mutlaka cropları tercih etmeniz önerilir. Şık bir kombin ile mümkün olduğunca daha uzun gözükme fırsatı bulacaksınız. Uzun gösteren kıyafetler arasında crop modeller de yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu