Ekonomi

İş Bankası Tüketici Kredileri Faiz Oranları

Türkiye İş Bankası sağlam yapısı ve güvenilir bankacılık hizmetleri ile tüketici kredileri faiz oranlarında da her zaman en uygun oranları sunmaktadır.

İş Bankası tüketici kredileri faiz oranları açısından her zaman öncü konumda olmuştur. Sektöre yön veren ülkenin en büyük bankaları arasında yer alan İş bankası bu özelliği ile ülkenin en yenilikçi ve en güvenilir bankaları arasında yer almaktadır. Bu sebeple tüketici kredisi çekmeden önce İş Bankasının uygun ve avantajlı tüketici kredisi faiz oranlarını görmeden karar verilmemelidir.

Türkiye İş Bankası Tüketici Kredileri

Türkiye İş Bankası tüketici kredisi çeşitleri oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Her türlü ihtiyaç için geliştirilen bu kredilerin faiz oranları farklılık göstermektedir. Bu kredilerin en önemli özelliği o ihtiyaç koluna yönelik oldukça uygun fırsatlar içermesidir.

Eğitim kredileri 36 aya kadar 1,69 faiz oranı ile sunulmaktadır. Ve her türlü eğitim ihtiyacı için kullanılabilmektedir. Anında ihtiyaç kredisi oranları ise 48 aya kadar 1,58 faiz oranı ile mobil bankacılıkta anında hesabınızda olmaktadır. Standart ihtiyaç kredisi ise her türlü ihtiyacınıza özel 48 aya kadar 1,69 faiz oranı ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Bunun yanında arsa kredisi, çevre kredisi, bireysel iş yeri kredisi, yat kredisi ve emek kredisi seçeneklerinde de 48 aya kadar sabit 1,69 kredi faiz oranları belirlenmiş durumdadır. Bu tüketici kredisi faiz oranları içerisinde ek hesaplar için belirlenen faiz oranı ise 1,84 oranında gerçekleşmektedir.

Türkiye İş Bankası Tüketici Kredileri Faiz Oranları Politikası

Rakamlarda da görüldüğü üzere İş bankası genel tüketici kredisi faiz oranı olarak 1,69 gibi bir oran belirlemiştir. Bunlar içinde en uygun olanı ise Anında ihtiyaç kredisi olarak adlandırılan mobil sitelerini kullanan müşteriler için özle olarak kampanya dâhilinde sunulun 1,58 gibi uygun bir orandır. Genel itibari ile banka bu dönemde piyasa şartlarına uygun tüketici kredisi faiz oranları belirlemektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu