Teknoloji

iOs İşletim Sisteminde Skype Güncellemesi

2000’ li yılların başında daha dünya genelinde yaygın olmayan bilgisayar teknolojisi, günümüz modern çağına ulaştığında henüz okul çağında olan küçük çocukların dahi yaşamlarının büyük bir kısmını oluşturuyor. Bu yüzden de günümüz modern dünyasında günlük yaşam açısından oldukça büyük bir önem arz ediyor. Bilgisayarların dünyanın her yerinde bu denli büyük bir popülariteye sahip olması da yaşamın en önemli parçalarından birisine neden oluyor.

iOs İşletim Sisteminde Skype Güncellemesi
iOs İşletim Sisteminde Skype Güncellemesi

 

Özellikle de son yıllarda yeni nesil akıllı teknoloji olarak adlandırılan akıllı cihazlar ile birlikte artık bilgisayarlar bir avuca sığabilecek boyuta gelirken de insanlara yeni nesil imkanlar sunuyor ve günlük yaşam standartlarını daha kolay hale getiriyor. Bu alandaki teknolojinin de lider markalarından birisi olan Apple firması tarafından geliştirilmiş olan iPad ve iPhone gibi akıllı cihazlarda bulunan uygulamalar, oldukça kullanışlı bir akıllı cihaz verimliliği sağlıyor.

 

Apple tarafından geliştirilmiş olan iOs işletim sistemine sahip olan akıllı cihazlarda yer alan uygulamalardan birisi ola Skype uygulaması için güncelleme yapıldı. Görüntülü konuşma, anlık yazışma ve çok daha fazla özellik ve fırsat sunmakta olan bu Skype uygulaması için yeni bir güncelleme ile ek fonksiyonlar kazandırıldı.

iOs İşletim Sisteminde Skype Güncellemesi
iOs İşletim Sisteminde Skype Güncellemesi

 

Bu Skype uygulaması ise son güncellemesini bu hafta içerisinde Kanada’ da yayınlamaya başladı. Kullanıcılar incelemek istemeleri halinde eski sürümden farklı olan tüm özellikleri görebilme imkanına sahip olabildiğinden, çok fonksiyonel bir güncelleme olarak öne çıkıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu