Güzellik

Hayat Kurtaran Makyaj Hileleri Nelerdir?

Hayat Kurtaran Makyaj Hileleri Nelerdir? Makyaj hileleri cildinizin çok daha iyi gözükmesini sağlarken, zayıf ve kusursuz da göstermeyi başarıyor.

Hayat Kurtaran Makyaj Hileleri Nelerdir? Makyaj hileleri arasında yer alan pek çok seçenek var. Bunları değerlendirmeniz durumunda siz de yüzünüzde kusurlu olan ne varsa kapatabilirsiniz. Tüm bunları makyaj ile yok etmek mümkün olacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak siz de makyaj hilelerinin yardımı ile hayatınızı kurtarabilirsiniz. Kusursuz görünmenin bir yöntemi olarak makyajı tercih etmeniz son derece pratik ve kolay olacaktır.

Burun İnceltmek

Her iki kadından biri burnunu estetik yaptırmak istiyor. Buna gerek yok. Makyaj hileleri ile bu durumu çözümlemek mümkün. Direkt olarak burnunuzu güzelleştirmek, daha ince gözükmesini sağlamak açısından yapmanız gereken, burnunuzun üzerine fondöten uygulamasından sonra ince parlak bir çizgi çekmek. Bunu aydınlatıcı ile yapabilirsiniz. Bu durumda direkt olarak burun bölgesi çok daha ince gözükmüş olacak. Burnunuzu belirgin bir hale getirmek dışında, yan kısımları gölge üst kısmı ise daha belirgin bir hale getirerek çözüm sağlamanız çok daha avantajlı olacaktır.

Kontür ile Zayıf Gözükmek

Makyaj hileleri arasında en önemli olan zayıf görünmeyi başarmaktır. Bunun için direkt olarak kontür ile zayıf gözükmek olacak. Bu durumda direkt olarak kontür uygulamalarında cildinizin daha belirgin hatlardan oluşması söz konusu olacak. Bunu sağlamak açısından hemen kontür uygulamaları yapabilirsiniz. Zayıf gözükmeniz için elmacık kemikleriniz, alın bölgeniz daha belirgin hale gelir. Kemikli bir yüz hattı ortaya çıkarma imkanınız olur. Tüm bunları göz önünde bulundurarak makyaj ile daha zayıf gözükeceğiniz bir çözüm üretmiş olursunuz. Değerlendirip  siz de direkt olarak bu şekilde bir çözüm sağlayabilirsiniz.

Büyük Gözler

Daha büyük gözlere sahip olmak için göz pınarlarına beyaz ya da gri uygulamalar yapmanız önerilir. Bu durumda direkt olarak gözlerinizin daha büyük gözükmesini de sağlamış olacaksınız. Sizin için önerilen gözlerinizin büyüklüğü için aynı zamanda takma kirpik kullanmak da olabilir. İpek kirpik uygulamaları ile gözlerinizin daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. makyaj hileleri ile gözlerinizin daha güzel gözükmesi mümkün.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu