Genel

Gözlük Modasına Ayak Uydurun

Gözlük Modasına Ayak Uydurun

Yazın en çok tercih edilen ürünlerin başında gözlük modelleri gelmektedir. Hem gözümüzü koruyan hem de bizlere şık bir görüntü kazandıran bu modeller ile oldukça havalı olma şansına sahibiz. Neredeyse bütün elbise modelleri ile uyum sağlayan bu ürünlerin seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken konu yüz yapınız ve seçtiğiniz elbiselerdir. Toplumumuz tarafından çok bilinmese de bir takım kıyafetler ile gözlükler hiçbir zaman yakışmamaktadır. Bu nedenle gözlük alırken dikkatli olmalıyız.

Önce Yüz Yapınızı Tanıyın

Gözlükler hem hayatımızı kolaylaştıran hem de sağlığımızı koruyan şık ürünlerdir. Bu ürün için önce yüz yapımımızı tanımamız gerekir. Eğer düz bir yüz yapımız varsa o zaman mutlaka daire modelli gözlük kullanmak zorundayız. Eğer yüzünüz daha çok içe göçük bir haldeyse o zaman kare modelli gözlük tam size göredir. Kare model tam olarak kare değildir. Sadece cam kısımları biraz daha kareyi andırmaktadır.

Gözlük Alırken Fiyata Önem Vermeyin

Gözlüğün size yakıştığı kadar sağlığınıza olan değerini de bilmelisiniz. Sizleri güneşin zararlı ışınlarından koruyan bu ürünlerde gözlük model fiyatı düşük olan ürünü direk almamalısınız. Gözlükler hem sağlığınızı korumalı hem de sizlere hoş bir hava katmalıdır.

Gömlek Ve Gözlüğün Buluşması

Her zaman için gözlüğün en çok yakıştığı kıyafet gömlek modelleri olmaktadır. Bunun nedeni daha çok klasik giyime hitap eden gömleklerin gözlükler ile bütünleşmesidir. O yüzden eğer güzel bir gözlük kombini yapmak istiyorsanız mutlaka gömlek giymeyi tercih edin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu