Moda

2018 Aksesuar Trendleri

2018 Aksesuar Trendleri

2018 modası yavaş yavaş defilelerle ortaya çıkarken aksesuar modasında da göze çarpan detaylar dikkat çekiyor. Aksesuarlarda şeffaf ve plastik detaylar göze çarpıyor. Upuzun kolyeler ve XS çantalar 2018 aksesuar modası için dikkat çeken detaylar arasındadır.

XS Çantalar

Kocaman ve devasa çantaların yerini alan XS çantalar, ekstra küçülerek kıyafetlerle kombinlenecek. Çantanızı elinize dolayarak farklı bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz XS çantalara uzunluğu dizlere varan kolyeler eşlik edecek. Çok az eşya sığacağı için minimal bir şekilde kullanılan XS çantalar, çantasını tavuk gibi kullananların için pek uygun olmayacak.

Ayakkabı Evrimleri

Ayakkabılarda plastik, ip ve file gibi detayların söz konusu olduğu 2018 defilelerinde oldukça etkili tasarımların ortaya çıkması söz konusu oluyor. Dior, Chanel, Louis Vuitton ve Y Project marka ayakkabılarda birbirinden farklı modeller dikkat çekiyor.

Bel Çantaları

1990’ların favorisi olan bel çantaları da 2018 aksesuar trendleri olarak dikkat çekecek. En şık kıyafetlerde bile absürt bir biçimde göreceğiniz bel çantaları hem spor hem de şık tasarımlarla dikkat çekecek. Çeşitli simgeler ve işaretler de bu bel çantalarında dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor.

Tek Küpe Trendleri

Bir zamanların marjinal akımı tek küpe trendleri yine gündeme geliyor. Tek bir kulağa takılan kocaman küpelerle günlük stilde birden bire farkılılık yaratmanız söz konusu olabilir. Farklı objeler ve özelliklerle tercih edeceğiniz küpelerde farklı bir tarz yaratmanız için el yapımı modelleri seçebilirsiniz.

Kemerler

İnce ve bel kıvrımını vurgulayarak ortaya çıkaracak olan kemerler yine gündeme geliyor. Dar elbiselerde bile kemer detayları kullanılacak ve farklı renkler, tarzlar ya da bağlamalarla belin inceliğini ortaya çıkaracak. Kemer çeşitleri için dolabınızdaki ince ip şeklindeki parçaları değerlendirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu