Moda

Zarif Bir Şıklık Nasıl Olur?

Sahip olduğunuz şıklığı zarafetiniz ile taçlandırmak mı istiyorsunuz? Zarif bir şıklık nasıl olur sorusunun cevabı aşağıda verilmiştir.

Zarif Elbise Modelleri

Şık olmanız seçmiş olduğunuz kıyafetler ile mümkün olacak. Zarif bir şıklık nasıl olur sorusuna verilecek olan yanıt üzerinden ise direkt olarak hangi kıyafetleri giyerek zarif bir görünüm elde edeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Elbise Modelleri;

Seçmiş olduğunuz modeller zarif bir şıklık için önemli. Bunun için ilk olarak elbise modellerinin sade olmasına dikkat edin. Özel bir gece için elbise seçecekseniz, sade detayları olan elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede son derece zarif olduğunuzu göreceksiniz.

Elbise Renkleri;

Zarafet dendiğinde akla ilk gelen renkler beyaz olacak. Beyaz giymenizin uygun olduğu bir alan için elbise seçecekseniz direkt olarak beyazları tercih edebilirsiniz. Bunun dışında ise seçeceğiniz elbise renkler içinde siyah  da olabilir. Zarif gözükmeniz için güzel bir renktir. Kırmızı – bordo gibi renkler ile de kombin yaparak, zarif şıklık yakalayabilirsiniz.

Zarif Etek Kombinleri

Zarif etek kombinleri için direkt olarak kalem etekler akla geliyor. Kalem etekler ile giymiş olduğunuz özel gömlek ya da sade üstler ile aradığınız şıklığı bulacaksınız. Bunun için direkt olarak deri etekleri ya da paet modelleri tercih etmelisiniz.

  • Eteklerin ne şekilde kombin ettiğiniz de önemli.
  • Sade ve şık ayakkabılar
  • Sade aksesuarlar
  • Uyumlu takılar ile etekler ile şık olmayı başaracaksınız.

Eteğinizin dar olması, midi boy ya da kısa olması mümkündür. Ayakkabı ile uyumlu olması halinde, son derece şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz kombinler üzerinden seçimlerinizi yaparak etek kombinleri ile şık gözükmek için harekete geçebilirsiniz. Tamamen kendi vücut tipinize göre hareket etmeyi unutmayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu