Güzellik

Sivilcelere Ne İyi Gelir?

Sivilcelere Ne İyi Gelir?

Cilt düşmanı olarak nitelendirilen sivilcelere elveda demenin zamanı. Eğer sivilcelerinizin yok olmasını isteyenlerdenseniz özel maske tariflerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz doktor tavsiyeli ilaçları da kullanabilirsiniz.

İmex:

Fondöten kıvamına ev sahipliği yapan İmex ilacı kısa zaman zarfı içinde tüm sivilcelerinizin kurumasına yardımcı olacaktır. İmex ilacını dilerseniz fondöten olarak da kullanıma alabilirsiniz. Böylelikle cilt üzerinde ki sivilceleri yok ederken aynı zaman da ilacınızın kapatıcı özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Benzamycin:

Oldukça etkili bir ilaç olan Benzamycin, yağlı ciltlerin vazgeçilmezi olarak nitelendirilmektedir. Mikropların üremesini engelleyen bu ilaç kısa zaman da sivilcelerin kurumasını sağlar.

Sivilceler İçin Doğal Maske

  • Limon suyu
  • Karbonat

Sivilcelerinize elveda demek isteyenlerdenseniz doğal maske tarifleri ile tanışabilirsiniz. Özel maske yapımı için limon suyunu karbonat aracılığı ile harmanlayalım. Elde ettiğimiz özel karışımı sivilce olan yerlere ince bir tabaka halinde sürelim.

Sivilceler İçin Mucizevi Maske

  • Esmer şeker
  • Çilek
  • Bal

Özel maske yapımı için 10 adet çileği püre haline getirelim. Elde ettiğimiz pürenin içerisine 1 yemek kaşığı bal ve 1 çay kaşığı esmer şeker ilave ederek harmanlayalım. Cilt besleyici özelliği ile tanınan bu maske aynı zaman da kusursuzluğun ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Sizler de sahip olduğunuz cilt tipine uygunluk gösteren maske tarifleri ile kısa zaman da canlı ve sağlıklı cilt tipine sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu