Moda

Sırt Çantası Trendi Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Sırt Çantası Trendi Tüm Hızıyla Devam Ediyor! Pandemi dönemi ile birlikte kombinlerde rahatlığın ve ev stilinin öne çıkmasıyla sırt çantaları trendler dünyasında ilk sıralara yerleşmişti. Sırt çantalarının modası kolay kolay geçecek gibi durmuyor yeni sezonda da birbirinden farklı boyut ve modelleri ile sırt çantaları vitrinlerde yerine aldı.

Sırt Çantası Trendi Tüm Hızıyla Devam Ediyor! Sırt çantası kullanmayı sevenler , sırt çantaları nasıl kullanılır?, sırt çantası nasıl kombinlenir?, sorularının yanıtını araştırıyor. Bu çantaları kullanmak çok da zor değil ancak ilk kez kullanacak olanlar için omuz ve el çantalarına göre bir alışma döneminin olacağını da hatırlatalım. Alıştıktan sonra ise sırt çantasından vazgeçemeyeceksiniz!

Minik Sırt Çantası Kombinleri

Yeni bir trend olarak çantalar oldukça küçüldü. Minik çantalar kadınlar için taşıma ve kullanım kolaylığı da sağlıyor. Mini çanta modasından nasibini alan sırt çantaları da ufacık ve enerjik modelleriyle karşımıza çıkmaya başladı. Minik sırt çantalarından desenli, logo ve yazılı modelleri sokak modasında sıklıkla görüyoruz. Klasik mini sırt çantalarını ofis şıklığında tercih edenlerin sayısı da artıyor. Rahat kıyafetlerle spor tarzlar, klasik kombinlerle deri tasarımlar rahatlıkla kullanılabilir.

Mini sırt çantaları, geniş yakalı, balon kollu gösterişli üstleri yatıştıran bir havaya da sahip. Dar tarza sahip bir kombinle mini sırt çantaları da oldukça uyumlu oluyor. Ayrıca bu tarz çantalar bilgisayar çantası, kitap ve evrak çantası gibi eşyalarla da rahatlık sağlıyor. Bu nedenle iş seyahatinde de tercih edebilirsiniz.

İp Büzgülü Bez Sırt Çantaları Nasıl Kombinlenir

Sezonun gözdesi ip büzgülü bez sırt çanta modelleri genellikle spor kombinleri tamamlıyor. Sokaklarda denim şıklığının aranan parçalarından biri haline geldiğini söyleyebiliriz. Ayrıca sezonun yeni trendlerinden kargo pantolonlarla da hoş bir uyum yaratıyor. Büyük boy bez çantalar kargo pantolon kombinleri ile rahatlığın ön plana çıktığı bir tarza da imza atıyor. Bez çantalar denim bahçıvan modelleri ile de uygun bir parça.

Sezonun trend renklerinden canlı tonlar, kişinin hayata bakışını yansıtan baskılı ve yazılı modeller, hobilerin dışa vurumunu sağlayan resimli çantalar özellikle gençlerin tercihi olacak görünüyor. Aktivist tutumların yansıması olan baskılarıyla büzgülü sırt çantaları, hayata bakışın da bir yansıması. Hayvan sever olarak bireyleri hayvan haklarına çağıran bir sırt çantası ya da doğallıktan yana bir insan olarak ağaç desenli bir modeli kullanmayı seveceksiniz.

Sırt çantaları klasik modellerinden spor tarza kadar sunduğu çeşit yelpazesi ve kullanım rahatlığı ile uzun süre trendler listesindeki yerini koruyacak görünüyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu