Moda

Şeyma Subaşının Gelinliği

Son günlerde Şeyma Subaşının gelinliği bir çok kişiye ilham kaynağı oluyor. Acun Ilıcalı ile 8 yıllık birlikteliğini geçtiğimiz yıl kıyılan nikah ile canlandıran Subaşı düğününde giydiği gelinlik ve kıyafetleri magazin gündemine oturmayı başarıyor.

Bu özel gecede hiçbir detayının unutulamaması da dikkat çekiyor. Bu özel günde merak edilen ilk konulardan biri Şeyma Subaşının gelinliği olarak karşımıza çıkıyor. Subaşının düğününde giydiği gelinliğin alıntı olduğunu düşünen kişiler olsa da gelinliğin paha biçilmez değeri karşısında kişiler hayrete düşüyor.

Şeyma Subaşının Gelinliği 1Şeyma Subaşı’nın Gelinliği Ne Kadar

Zimmermann marka gelinlik giyen Şeyma Subaşı gelinliğin ve kullanmış olduğu aksesuarlın fiyatını paylaşması ile bu konuya ilgili kişiler şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Şeyma Subaşı’nın gelinliği dudak uçuklatan türden maddi değere sahip. Kat kat tüller ile tasarlanan gelinliğin fiyatının 100 dolar olduğu biliniyor.

Yani Türk Lirası ile 3.500 civarlarında maddi bir değere sahiptir. Ayakkabılarını Sergio Rossi’den seçen Subaşı düğününde tercih ettiği bu kombinasyon ile çok sayıda kişinin beğenisini kazanıyor. Subaşı sade bir kombinasyon benimsemiş olmanın yanında değeri bakımından yüksek kalite markalardan yararlanıyor.

Şeyma Subaşı Düğün Fotoğrafları

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında 2 gün düğün yapan Subaşı ve Ilıcalı Marsilya’da birlikteliklerini nikah töreni ile taçlandırmışlar idi. Şeyma Subaşı düğün fotoğraflarını paylaşmasının ardından bütün gözler Subaşı’nın gelinliğine, ayakkabılarına ve kullandığı aksesuarlara kaydı. Subaşı’nın saçlarına takmış olduğu aksesuarın fiyatı duyanları şaşkına çevirdi.

Johanna Ortiz marka aksesuar tam 750 dolar yani 2 bin 700 TL değerindedir. Nikah sonrası verilen yemek için özel olarak seçtiği kıyafetini giyen Subaşı yine görenleri büyülemeyi başardı. 2018 İlkbahar Yaz koleksiyonundan bir elbise seçen Subaşı 10 bin dolar değerinde ki bu elbiseyi instagram hesabından paylaştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu