Moda

Modası Asla Geçmeyecek 6 Aksesuar

Zamansız moda olarak tanımlanan ve modası asla geçmeyecek 6 aksesuarı sizler için açıklıyoruz. Hemen hemen her kadının ayağında görmeye alışık olduğumuz nude rengi diğer bir söyhleniş ile ten rengi stiletto ayakkabılar bayanların bir nevi kurtarıcısıdır. Gerek iş toplantılarında gerekse hafta sonları rahatlıkla kombinlenebilecek olan stilettolar son derece zarif bir görünüme sahiptir.

Altın renkli saatler değer gören ve yıllardır modası geçmeyen aksesuar örneklerindendir. Saatin mutlaka altın olmasına gerek yok. Altın rengi veren kaliteli saatler şık bir kombin oluşturmanıza yardımcı oluyor. En sade kıyafetlerin bile renklendirilmesine olanak sağlayan fularlar hem iş yaşamında hem de iş dışında da kullanılıyor.

Çantalar

Bayanların asla vazgeçemedikleri çantalar hem işlevsel açıdan hem de kombin açısından kullanılıyor. Özellikle de siyah el çantaları iş yaşamında ve gündelik hayatta rahatlıkla kullanılabiliyor. Özel günlerde abiyelerle, gündelik hayatta klasik veya spor kıyafetlerle kombinlenmeye son derece uygundur.

Bunun dışında modası geçmeyen çantalar olarak chloe, burberry, chanel, fendi, hermes, dior, lanvin, Louis Vuitton, miu miu, gibi modellerde gösterilebilir. Moda kariyerine damga vuran moda dünyasının en ikonik çantaları da modası geçmeyen çantalar arasında yer alıyor.

Güneş Gözlüğü

Ruh haliniz ne olursa olsun sizi havalı gösteren güneş gözlükleri yıllardan beri kullanılıyor ve güneşin zararlı ışınlarından gözleri korumaya yardımcı oluyor. Modası geçmeyen güneş gözlükleri söz konusu olduğunda ilk dikkat çeken yıllar öncesinde de kullanılan yuvarlak halkalı gözlüklerdir.

Aviator güneş gözlükleri Amerikalı havacılar için tasarlanmış olup günümüzde hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanılıyor. WayFarer güneş gözlüğü 1952 yılında tasarlanmış olup günümüzde hala kullanılan bir model olmaktadır. Daha çok erkeklerin tercihi olan Wrap gözlükler sportif bir tarz kazandırıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu