Teknoloji

HTC One M9

HTC One M9

HTC amiral gemisi One M9
HTC üst seviye telefonlarının en son çıkan modeli HTC One M9 bütünHTC telefonlarda olduğu gibi yine metalik tasarımı ile dikkat çekiyor.Türkiye’de 30 Mart 2015’de satışa başlanan HTC One M9 Türk kullanıcılar tarafından çok büyük bir ilgi gördü. Samsung gibi HTC’de 1 Mart 2015 tarihinde Barcelona kentinde büyük bir tören ile tüm dünyaya duyurdu. HTC One M9 ne kadar çok ilgi görse de aslında HTC One M8 telefonundan çok büyük bir farkı bulunmuyor. Aynı telefonun 2015 modeli desek haksızlık etmiş olmayız. Zaten HTCyetkilileri de HTC One M8‘in güncellenmiş  ve yeniden tasarlanmış hali olarak tanıttılar.

Beklenen Özellikler
Ekran boyutu HTC One M8 telefonunda olduğu gibi HTC One M9 telefonunda da aynı olacak. M8telefonundan en büyük farkı ise işlemcisi Snapdragon 810 ile piyasada olan M9 oldukça güçlü ayrıca 3GB ram’i bulunuyor. DDR3 olan ram yeni HTC One M9’da DDR4 olarak karşımıza çıkıyor.

Güçlü Bir Kamera
20.7 megapiksel kamerası ve Ultrapiksel özelliği ile diğer üst seviye telefonlara fark atan M9 fotoğraf çekmeyi sevenler için büyük bir şans. Güçlü bir bataryası da olan M9 2860 mAh ve quick charge 2.0 özelliği ile 30 dakikada %60 şarj seviyesine ulaşabilmemizi sağlıyor. Ses alanında da çok güçlü olan yeni HTC One M9 Boomsoud teknolojisi ile iyi bir ses performansı verecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu