Eğitim & Kurs

Cast Ajansları İle Başarılı Bir Kariyerin Yolunu Açın!

Oyuncu olmak için birçok kişi farklı yollar denemektedir. Eğitim alma süreci dışında cast ajansları başvurusu yaparak uzun vadede daha etkili çözümler sağlanabilir. Yani eğitim almanız tek başına bir işe yaramaz.  Bunu kullanmak için ve kazançlı olmak adına doğru yerle anlaşma olması da önemlidir. Sektöre ilk adım gibi de düşünülebilecek bu işlemler için seçimlerin doğru şekilde yapılması gerekiyor.

Oyunculuk Ajansları Ve İlk Adımlar

Ajansa kaydolmadan herhangi bir şekilde kariyerinizde ilerleme olmayacaktır. Bunun nedeni oyuncuların bir projede yer alması için en temel olarak ajanslara ihtiyaç duyması gerektiğidir.  Bu alanda kurslarda eğitim aldıktan sonra ilk yapılması gereken artık oyunculuk ajansına üye olmaktır. Ancak ajansın da iyi seçilmesi ve birden fazla ajans kaydı olması şansınızı artıracaktır. Bu nedenle önceden bir süre araştırma yapmak önemli bir adımdır.  Seçim yaparken önemli olan yapımcı, yönetmenlerin, prodüktörler veya menajerlerin sık baktıkları cast ajansları ideal olabilir. Bu bakış açısıyla yola çıkarak seçilebilirliğinizi artırabilirsiniz.

 İstanbul’da Popüler Oyunculuk Ajansları

Oyunculuk için İstanbul en verimli yerlerden biridir. Kalabalık bir şehir olması, sanat alanında ve TV sinema çekimi olarak yoğun bir akışın olması burayı cazibe merkezi yapmaktadır. İstanbul oyunculuk ajansları içinde öne çıkanlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Aypi Cast Ajans = Büyükdere caddesi 45/30 Mecidiyeköy- Şişli / İstanbul. 0212 288 0 333
  • Model Ajans = Kartaltepe Mah Bakırköy-İstanbul, tel: 0212 570 60 77
  • Rol İstanbul Ajans = Osmanağa Mah, Kadıköy/ İstanbul, tel: 0216 405 20 60
  • Erberk Ajans = Hüsrev Gerede Cad, Beşiktaş -İstanbul tel: 0212 274 22 14
  • EYG Ajans = İstanbul Cad., Mektep Arkası Sok, tel: 0212 660 03 26
  • IMC Ajans = Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok, Şişli – İstanbul, tel: 0212 356 07 33
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu