Moda

Beyaz Fötr Şapka Kombin Önerileri Nelerdir?

Beyaz Fötr Şapka Kombin Önerileri Nelerdir? Beyaz fötr şapka her kombin için uyumlu olmaz. Eğer böyle bir şapkanız varsa buna uygun olan bir kombini de tercih etmeniz gerekir.

Beyaz Fötr Şapka Kombin Önerileri Nelerdir? Beyaz fötr şapka alanında buna uygun ve uyumlu olan birçok kombin sizi bekler. Öncelikle ne giyeceğinizi ve nasıl bir tarza sahip olacağınızı da bilmeniz gerekir. Yani burada tarz her zaman belirleyici rol oynar. Beyaz fötr şapkanızı klasik bir görünüme de spor bir görünüme de çevirmek sadece sizin elinizdedir.

Renk Seçimi

Beyaz bir fötr şapka her zaman siyah ve beyaz ile uyumlu olur. Bu kapsamda tercih edilen beyaz ya da siyah bir renk ile kombin yapabilirsiniz. Renk kombini kapsamında bu iki renk fötr şapka için öne çıkar. Ancak bunun dışında daha açık ve sade renkler de tercih edilebilir. Yani bu tamamen kombine ve tarza bağlı bir durumdur. Ancak çok zıt renklerin de tercih edilmemesi gerekilir. Özellikle buna dikkat etmenizde fayda vardır.

Klasik Bir Giyim

Fötr bir şapka her zaman klasik bir giyim için ön plana çıkar. Yani burada klasik bir kombin yaptıktan sonra fötr şapkanızı takabilirsiniz. Özellikle spor ve salaş giyim üzerine fötr şapka asla iyi durmaz. Çünkü şapkanın genel görünümü buna asla izin vermez. Yani burada klasik ve sade bir giyim tercih ettiyseniz buna uygun olan bir fötr şapka da giyebilirsiniz. Böylece daha tarz ve daha uyumlu bir görünüm kombin alanında elde etmiş olursunuz.

Kumaş ve Ketenin Fötr ile Uyumu

Özellikle kumaş ve keten fötr ile çok uyumlu bir yapıya sahiptir. Burada kumaş ve keten bir pantolon tercih ederseniz bunun üzerine de şık duracak bir gömlek giyebilirsiniz. Bu ikisine uyumlu olan bir fötr şapka tercih ettiğiniz zaman oldukça şık bir görünüm de yakalamış olacaksınız. Özellikle kumaş ve keten fötr şapka ile çok uyumlu olan bir görünümü ortaya koyar. Bunu unutmamanız gerekir. Fötr şapka bu kapsamda çok rahat kombin yapılacak ürünler arasında yer alan bir üründür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu