Teknoloji

Ahşap Müzik Tableti

Ahşap Müzik Tableti

Bang & Olufsen, Danimarka merkezli, yüksek kaliteli ses sitemleri, telefon ve TV üreten bir teknoloji şirketi. Sürekli teknolojik yenilik peşinde olan şirket, 2015 yılında CES fuarında, geliştirdiği müzik teknolojisi ürünü ile adından söz ettirmeyi başardı. Şirketin geliştirdiği ilginç ve bir o kadar da etkileyici ürünün adı BeoSound Moment.

Evlerde mobil cihaz ve bilgisayarlarla yönetilen, akıllı cihazların sayısı artıyor. Özellikle müzik çalarların bir çoğu bu yeteneğe sahip. Ama BeoSound Moment kendisi akıllı bir cihaz olduğundan, doğrudan kendi üzerinde bir takım akıllı kontroller barındırıyor.

BeoSound Moment, ahşaptan oluşan dokunmatik kontrollerin olduğu, etkileyici ve şık bir tasarıma sahip. İlk baktığınızda onu, ahşaptan yapılmış bir dekorasyon ürünü sanabilirsiniz. Üzerinde dokunmatik kontroller dışında hiç bir şey bulunmayan, sadece ahşaptan bir dekorasyon gibi duruyor.

BeoSound Moment, resimlerde de görülen, içe doğu girintili bir kontrole sahip. Bu kontrol, ortasına basınca müziği başlatmaya, halka üzerinde parmaklarınızı gezdirerek, ses seviyesini ayarlamanıza yarıyor.

BeoSound Moment’in ahşap tarafında sadece bu girintili kısım bir dokunmatik kontrol özelliğine sahip, geri kalan kısımlarda dokunmatik bir kontrol yok. Aslında bu ahşap kısım, tabletin arka tarafı oluyor, dilerseniz ön tarafını ile de kullanabilirsiniz. BeoSound Moment akıllı bir cihaz, yüksek ve kaliteli bir ses sunmasının yanı sıra, bulut üzerinden müzik çalabilme yeteneğine sahip.

BeoSound Moment, arka yüzeyi gerçek ahşaptan yapıldığı ve herhangi bir koruyucu kaplamanın olmadığından dolayı dikkat kullanılması gereken bir cihaz. cihazın tanıtımını yapan şirket piyasaya ne zaman çıkacağı konusunda bir bilgi vermiş değil.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu