Güzellik

2015 Yan Topuz Modelleri ile ortamlarda fark yaratın!

Yan Topuz Modeli
Yan Topuz Modeli

Saç  modelleri trendleri arasında yeri hiçbir zaman eksilmeyen yan topuz modelleri oldukça popüler ve vazgeçilmez model olmuştur. Eğer yan topuz hayranlığınız varsa sizlerde bu modelin modern görünümünü de görmemezlikten gelmeyin sakın.

Yan topuz modeli kendi içerisinde de farklı stillerde görünmektedir. Örneğin; yan topuz modeliolarak hafif dalgalı olan şekillendirilmiş saçlarda yan topuzlar görülmektedir. Bu stil ile özel gecelerinizde büyük küpeleriniz ile kombinleyebilirsiniz.

Yan Topuz Modeli
Yan Topuz Modeli

Pratik olarak yan topuzlarda öncelikle saçlarınızı güzel bir şekilde tarayıp düzgünce toplayınız ve çok sıkı olmayacak şekilde de örün. Ördükten sonra dikkatli bir şekilde toplayıp sarın.

Yan topuz modeli oldukça kullanılan bir modeldir.  Güzelliğinizi samimi bir şekilde gösteren bu model popülaritesi oldukça artmış durumdadır.

Kısa Saçlarda Topuz Modeli

Kısa saçlı ve saçını kısa kestirmiş olan bayanlarda mükemmel topuz modelli görülmektedir. Topuz saç modellerini eğer saviyorsanız ise kısa saçlarım var diyorsanız üzülmeyin. Oldukça pratik ve oldukça şıkkısa saç topuz modelleri vardır.

Yandan Ayrılmış Kısa Saç Topuz Modeli

Yandan Ayrılmış Kısa Saç Topuz Modeli
Yandan Ayrılmış Kısa Saç Topuz Modeli

Yandan Ayrılmış Kısa Saç Topuz Modeli, oldukça basit ve rahat bir şekilde yapılabilen bir topuz modelidir. Girdiğiniz her ortamda şıklığınıza şıklı getiren bir model olamak ile beraber zarafetinizi bir o kadar ön planda tutmaktadır. Yüz hatlarınızı tamamen ortaya çıkan bir modeldir. Eğer yandan ayrılmış kısa saç topuz modeli ile saçlarınızı öne serbestçe atarak havanıza hava katabilirsiniz ortamlarda.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu