Burçlar

Burçların Uyumu

Burçlar arasında yaşanacak olan uyum özellikle sahip olunan özelliklerin yanı sıra burçların birbiriyle olan iletişimini de belirlemektedir.

Çoğu zaman burçlar birbiriyle uyumlu olabileceği gibi uyumsuz olma durumu da söz konusudur. Bu nedenle burçların uyumu özellikle arkadaşlık, dostluk, aile ilişkileri veya sevgilisi olanlar için özellikle yaşanacak olan durumları etkisini belirlemektedir. 12 ay için belirlenmiş olan 12 ayrı burç bulunmaktadır. Burçlar özellikleri bakımından değiştiğinden belirlenen tarihler aralığında doğanlar sahip oldukları burç özelliklerini yansıtmaktadır. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık aylara göre belirlenmiş olan burçlardır. Her burcun diğer burçlarla olan uyumu değişmektedir. Çoğu zaman burçlar uyumluluk gösterirken bazı durumlarda zıtlıklar ortaya çıkabilir.

Burçlar arasındaki denge değişebileceğinden özellikle sahip olunan karakteristik özellikler kişilerin iki ilişkilerinde daha baskın veya pasif olmasına neden olabilir. Çoğu zaman bazı burçların baskın karakterler olması bazı burçlarda pasif karakterlere sahip olması nedeniyle uyum yakalanabilir. Burçlara göre değişecek olan burç özellikleri kişilerin karakteristik özellikleri üzerinde etkili olmaktadır. Her burcun farklı özellikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda diğer burçlarla olan ilişkisini de yıldızlar ve gezegenler belirlemektedir. Bazı durumlarda yaşanabilecek problemler ortaya çıkabileceği gibi özellikle uyumlu olan burçlar daha iyi anlaşırken uyumsuz olanlar problem yaşayabilirler.

Burçlar Arasındaki Uyum

Her burcun diğeri ile olan uyumu değişmektedir. Bu nedenle özellikle burcunun özelliklerine göre hareket etmek isteyenler aynı zamanda anlaşılabilecekleri burçları belirlerken burçlar arasındaki uyumu inceleyebilirler. İkili ilişkilerin yanı sıra özellikle toplum içerisinde daha baskın ya da pasif olmak kişinin burcundan gelen özelliklerinden kaynaklanabilir. Bu nedenle yapılacak olan karşılaştırmalar özellikle burçlar arasında yaşanan uyumu ya da uyumsuzluğu belirlerken aynı zamanda kişilerin hayatı üzerinde de etkili olmaktadır.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu