Burçlar

Burçların Tercih Ettiği Egzersizler: Spor ve Fitness

Burçların Tercih Ettiği Egzersizler: Spor ve Fitness! Günümüzde spor ve fitness artık çoğu insanın günlük hayatında önemli bir yere sahip. Peki hangi burçlar hangi egzersizi tercih ediyor..

Burçların Tercih Ettiği Egzersizler: Spor ve Fitness! Günümüzde aktif yaşam tarzı ve egzersiz herkes için oldukça önemlidir. Peki 12 astroloji burçlarının tercih ettiği egzersiz çeşitleri neler mi? İşte cevabı..

Kova Burcu

Kova burcu (21 Mart – 19 Nisan) her zaman daha farklı ve ilginç şeyler arayışında olan bir burç olduğundan, spor ve fitness alanında da deneyimleri olmalı. Kova burcu egzersizi uçuş sanatları ve dans gibi çeşitli alternatiflerin de arasında bulunduğu fiziksel etkinlikler tercih eder. Kendini yenilemek ve motivasyon bulmak isteyen Kova burçları vücudunu şekillendirmek ve sınava sokmak için yoga, jimnastik, kickboxing gibi egzersiz gruplarını sevmeye başlayabilir.

Boğa Burcu

Boğa burcu (20 Nisan – 20 Mayıs) çoğu zaman ağır egzersizleri tercih etmeyip, daha sakin ve rahat bir egzersiz seçiminde. Antrenman konusunda sabırlı ve organize olmayı sever ve sıkça aynı rutinleri izlemeyi tercih eder. Boğa burcu sıkı çalışmayı sevdiğinden, maratona dayanıklılık egzersizleri ve yağ yakmak için jogging, yürüyüş, atletik parkurları, fitness havuzu egzersizleri gibi daha az stresli egzersizleri seçmeyi tercih edebilir.

İkizler Burcu

İkizler burcu (21 Mayıs – 21 Haziran) daima çeşitli ve eğlenceli alanlara odaklanıyor, çünkü yaşamını daha heyecanlı ve heyecan verici hale getirmek istiyor. Ozonun doldurulacağı koşu, hiç denemedikleri türler, çevrimiçi veya takımlar, kardan adam yapma, jimnastik, yoga gibi tüm fiziksel etkinliklerin arasında seçim yapma eğilimindedir. Eğlenmek ve sıkılmadan egzersiz yapmayı tercih ediyorlar.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu (22 Haziran – 22 Temmuz) dengeli, dayanıklılık ve yenileme arayan bir burçtur. Yengeç burcu aranılan tarzda egzersiz için plaja, denize yürüyüşe, yüzmeye, gezi yürüyüşlerine veya bahçe işlerine gönderilecek. Yengeç burcu, soluk almaya, dinlenmeye ve kafa dinlenecek konular aramaya özel olarak çalışan yoga ve tai chi’yi tercih eder.

Aslan Burcu

Aslan burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos) egzersiz tarzları harikadır. Hafif bir antrenmana daha ilgi duyar ve gösterişli ve sıkı egzersizleri tercih eder. Yarışmalara katılma veya her hafta ya da her gün bile public parkurları veya açık alanlarla vücudu tempoya uyacak şekilde antrenman yapmak isteyebilirler.

Başak Burcu

Başak burcu (23 Ağustos – 22 Eylül) pratik ve düzenli olmayı seven bir burçtur. Hazırlık ve planlama düşüncesinden etkilenen Başak burcu, spor ve antrenman seviyesini kontrol altında tutma eğiliminde olduğundan, sıkı antrenman, aerobic, jimnastik gibi programlar tercih edebilir.

Terazi Burcu

Terazi burcu (23 Eylül – 22 Ekim) mükemmelliği arayan bir burç olduğu için, bedenlerini şekillendirmek veya mükemmel bir fiziğe sahip olmak isteyebilir. Aynı şekilde, egzersiz seçimlerinde Terazi burcu, farklı egzersizleri deneyen ve buhar ocağı egzersizleri arasından seçim yapıp daha çok tercih eden bir burçtur. Çalışmak isterken eğlenmek, yoğun egzersizleri tamamlamak, tüm hayatına dahil etmek isterler.

Akrep Burcu

Akrep burcu (23 Ekim – 21 Kasım) etkili antrenmanların ipuçlarını almaktan zevk alıyor. Zeki ve stratejik planlama psikolojisine sahiptirler ve tüm spor ve antrenman arasından seçim yapmak için bu ışığı kullanıyorlar. Strength & ​​Power ile kilo almak, daha sıkı, kaslı ve dayanıklı vücudu sağlamak için burç, aerobik egzersizler ve kardiyo performanslarının daha çok sevdiğini gösteriyor.

Yay Burcu

Yay burcu (22 Kasım – 21 Aralık) genellikle seyahate çıkar, çok farklı tarzlarda egzersizlerdeki motivasyonu çok yüksektir. Yay burcu her seçimde kolay ve ele geçirilebilir egzersizleri tercih eder. Yay burcu, bedenini yeniden ve yeniden şekillendirmek, evde veya park WOD’ları çalışmak, bisiklet yolunda bilinçli bisiklet sürmek veya koşu parkurlarında sıkı bir antrenman yapmak seviyor.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu (22 Aralık – 19 Ocak) dürüst, planlı ve sebatlı bir yöntemle, başarı hedeflerinde istikrarı aramaktan keyif alıyor. Egzersiz seçiminde de Oğlak burcu, bir başkasının hem fiziksel hem de zihinsel olarak en iyileşmesini sağlayacak olanları arar. Egzersiz tercihleri daha çok kardiyo, box, kickboxing, bisiklet veya jimnastik gibi antrenmanlar olabilir.

Kova Burcu

Kova burcu (20 Ocak – 18 Şubat) günlük idealler arayışındayken, egzersiz seçimlerinde de kendilerini hedeflerine yaklaştırmak için güç ve sürprizler arar. Farklı egzersiz programlarında motive olmak konusunda tereddüt ve sıkıntı yaşarmayacak şekilde tırmanma, çevrimiçi egzersizler veya sıkı çalışmalar, hız ve kardiyo antrenmanlarının arasından seçim yapmayı tercih eder.

Her burç özelliklerini göstermesine rağmen, genel olarak dengeli ve sağlıklı bir yaşam sürmek için spor ve fitness her zamankinden daha önemli hale geldi. Muhtemelen her burç, günlük beslenme alışkanlıkları ve düzenli egzersiz rutinleri arasındaki dengeyi bulmalarının önemine inanıyor ve her şeyin ölçülü olması gerektiğini düşünüyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu